Dziś w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie „I Szkolnego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej”.

Skład jury był następujący: Wicedyrektor szkoły – Pani Bożena Mazur, Pani Anna Buczko oraz Pani Dominika Borowik.

Zainteresowanie uczniów konkursem było ogromne – udział wzięło aż dwudziestu siedmiu uczniów z klas I - VIII. Niezwykle trudno było wyłonić zwycięzców konkursu ze względu na bardzo wysoki poziom zarówno śpiewających, jak i recytujących. Dziś prezentujemy Państwu wyniki, prosimy o wypatrywanie nagrań laureatów. Zarówno dyplomy, jak i nagrody zostaną wręczone podczas apelu podsumowującego pierwszy semestr nauki.

Oto nasi zwycięzcy:

kategoria "WOKAL"

I miejsce – ex aequo: Miłosz S. z klasy VI oraz Marta S. z klasy VI

II miejsce – Konrad K. z klasy V

III miejsce – Alicja K. i Laura C. z klasy IV

Wyróżnienie za pomysłowość i oryginalność prezentacji otrzymuje Władysław P. z klasy I

kategoria "RECYTACJA"

I miejsce – Klaudia T. z klasy II

II miejsce – Yana B. i Anastasiia K. z klasy II

III miejsce – Joanna M. z klasy IV

Gratulujemy WSZYSTKIM uczestnikom konkursu! Nawet jeśli nie udało się stanąć na podium, nie poddawajcie się i bierzcie udział w kolejnych odsłonach zdalnych zmagań konkursowych (a takie z pewnością będą).

Trzymamy za Was mocno kciuki!